.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes17
mod_vvisit_counterVčera17
mod_vvisit_counterTento víkend34
mod_vvisit_counterMinulý víkend148
mod_vvisit_counterTento měsíc678
mod_vvisit_counterMinulý měsíc629
mod_vvisit_counterVšechny dny218450

Dnes: 28 Lis, 2023

Home 2. ročník - 2009 Přihlášené sbory
DPS Ptáčata A-Rychnov 2009 PDF Tisk Email

DPS Ptáčata A

Rychnov nad Kněžnou

 

Sbormistryně: Lucie Cabalková

Korepetitor: Tomáš Havlín

 

My Ptáčata A jsme přípravným oddělením, ze kterého zpěváčci postupují přímo do koncertního oddělení Rychnovského dětského sboru - Carminy. Chodí sem děti od 3. do 8. třídy, zkoušíme 2x týdně jednu hodinu. Každý školní rok začínáme pracovat od začátku, protože velká část z nás odchází do Carminy.

Náš repertoár je velmi různorodý, zaměřený především na pravidelné tematické koncerty (Velký vánoční koncert, Jarní koncert maličkých, Poslední koncert sezóny, festiválek Bude nás pět), autorské koncerty (P. Jurkovič, J. Vičar,…), ale i výchovné koncerty (připravujeme program Hudební teorie).

Během roku máme dvě víkendová soustředění, na kterých se snažíme udělat spoustu práce, ale nezapomínáme také na zábavu, dobrodružství a vše ostatní, co k veselému sborovému životu patří. Každoročně jezdíme na týdenní letní soustředění, kde se spojíme ve skvělou partu dobrých kamarádů a nacvičíme spoustu hezkých písniček. Rádi také pořádáme výměny s přípravkami z ostatních sborů z celé ČR, získáváme tak spoustu nových kamarádů a zážitků. Na svém kontě máme dokonce provedení jedné premiéry: v červnu 2009 jsme na autorském koncertu Jana Vičara poprvé předvedli krásný cyklus s názvem „Hanýskovy písničky“.

 

Hlavní pořadatel

 


Sdružení přátel sborového zpěvu

Hlavní partneři

 


ostrava

Partneři


179675 404526329591230 1468289416 n

hostime



bottom

Založeno na Joomla!. Provozováno na hostingu hostime.cz.